Kontakt

KONTAKT

Trenger du mer informasjon om våre tjenester, produkter eller løsninger ta gjerne kontakt med oss...

Utviklingssjef

 

Stig L. Stokke

 

Mobil: +47 992 19 630

e-post: stig.stokke@servitech.no

Prosjektingeniør VA - Akvakultur

 

Aleksandar Mitic, MScEng

 

Mobil: +47 465 08 335

e-post: aleksandar.mitic@servitech.no

Salgsingeniør VA - Akvakultur

 

Mathias Sandnes, MScEng

 

Mobil: +47 922 88 285

e-post: mathias.sandnes@servitech.no

Senior Prosjektleder

 

Runar Myrvoll, MSc

 

Mobil: +47 952 18 007

e-post: runar.myrvoll@servitech.no

Administrerende Direktør

 

Kenneth Langvatn

 

Mobil: +47 920 52 891

e-post: kenneth.langvatn@servitech.no

Driftsleder

Salgssjef Maritim

Stein Skaaden

 

Mobi: +47 915 70 019

e-post: stein.skaaden@servitech.no

Arbeidsleder

HMS/KS-leder

Pål Arne Devold

 

Mobil: +47 992 19 638

e-post: paal.devold@servitech.no

Controller

 

Øyvind Longvanes

 

Mobil: +47 958 36 388

e-post: oyvind.longvanes@servitech.no

ADRESSE

Ålesundsvegen 1136

6240 Ørskog, Norge

TELEFON

+47 992 19 630

SERVICE Tlf: +47 915 70 019

ServiTech AS

Ålesundsvegen 1136

6240 Ørskog

Norge

Copyright ServiTech AS @ 2016 All Rights Reserved